top of page

Hukuk Büromuz Hakkında

EREN Hukuk Danışmanlık ve Arabuluculuk, alanında uzman ve akademik kadrosuyla dava süreçlerinin her alanında müvekkillerimize eşlik ediyoruz. Hem yerel mahkemelerde hem de istinaf ve temyiz aşamalarında hizmet sunuyoruz.


Müvekkillerimizin en karmaşık hukuki sorunlarının üstesinden gelmelerine yardımcı olduğumuz, zorlu ve sürekli değişen bir pazara uygun olan yeni tarzda bir hukuk firmasıyız.

Signing a Contract
Hakkında: Hakkında
Judge's Table

Avukatlık Hizmetlerimiz

Avukat

Muhammet EREN

Kanunlar sürekli değişirken , hukuki sorunlarınıza çözüm bulmak ve avukat arayışlarınız için, EREN Avukatlık Hukuk Danışmanlık 'a başvurabilirsiniz.

Avukatlık Bürosu müvekkillerine Avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermekte ve faaliyet gösterdiği çalışma alanlarında, müvekkillerinin hukuki sorunlarının, verimli ve doğru şekilde çözümlenmesini amaçlamaktadır. Avukatlık Büromuz; Başta Gayrimenkul Hukuku, İdare Hukuku, Borçlar Hukuku, Miras Hukuku, Aile Hukuku alanları olmak üzere, Sözleşmeler, Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Bilişim Hukuku, Spor Hukuku ve Rekabet Hukuku Aile Hukuku gibi birçok alanda, hukuki uyuşmazlıkların çözümlenmesine yönelik faaliyetler yürütmekte ve hizmet vermektedir.

Hakkında: Metin

Hukuki Faaliyet Alanlarımız 

Avukatlık büromuzun sunduğu hizmetler arasında;

İdare Hukuku

Vergi Hukuku

İcra ve İflas Hukuku

Kamu Personel Hukuku

İnternet Bilişim ve Medya Hukuku

Marka Patent ve Rekabet Hukuku

Aile, Velayet ve Boşanma Hukuku ve daha birçok alanda profesyonel hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Signing a Contract

Kaza Tazminat Hukuku

Haksız bir fiil ya da herhangi bir nedenden dolayı kişinin uğradığı zararın karşılanması amacıyla ödenen bedel olarak ifade edilen tazminat, çok çeşitli şekillerde karşımıza çıkar. Bu tür durumlarda uzman bir tazminat avukatına başvurularak doğru adımlar atıldığı zaman zarara uğrayan kişi uğradığı haksızlığın giderilmesini sağlar.

Son yıllarda en çok merak edilen konular arasında yer alan maddi manevi tazminat davası, beraberinde pek çok soruyu akıllara getirir. Manevi tazminat davası ya da maddi tazminat davası nedir, aralarındaki fark nedir, iş kazası tazminat davası ne kadar sürer, manevi tazminat davası şartları nelerdir gibi soruların cevabını eksiksiz şekilde almak için Şanlıurfa Tazminat Davası Avukatlarıyla iletişime geçebilir ve bizden hukuki alanda profesyonel destek alabilirsiniz. İş mahkemelerinde deneyimli iş kazası avukatı hizmetlerimizden yararlanabilir, başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz

Ticaret Şirketler Hukuku

İletişimin ve etkileşimin günden güne artış gösterdiği dünyada, ticaret alanında da hızlı bir gelişim kendini gösterir. Yerli ve yabancı şirketler başta olmak üzere birçok kurum ve kuruluşun ticaret hukuku konusunda dikkatli davranması ve ticaret avukatları arasından alanında uzmanlık edinen  ticaret hukuku avukatından destek alması gerekir.

Bu sayede şirketler ve ticaret hukuku konusunda düzenli olarak danışmanlık hizmeti alınır ve yerli yabancı şirketler arasında iş ortaklığı, distribütörlüğü veya acenteliği gibi konularda sözleşmelerin hazırlanmasında herhangi bir sorun yaşanmaz.

Ticaret hukuku avukatı İstanbul için bizimle iletişime geçerek ticaret ve e ticaret hukuku konusunda danışmanlık hizmetinin yanı sıra davalarınızda da hukuki destek alabilirsiniz. İletişim, bilişim, perakendecilik, e-ticaret, turizm, üretim, sağlık, gayrimenkul, eğlence sektörü gibi pek çok farklı alanda deneyimli bir ticaret hukuku avukatı için ilk adresiniz biziz. Gerektiğinde sözleşmeler hukuku veya bağlantılı diğer hukuk dallarında da deneyimli avukatlarımızdan komple hizmet alabilirsiniz.

Smiling Handshake
Contract Paper Signing

Vergi Kanunu

Uzun yıllardır Vergi Kanunu alanında çalışıyor ve sayısız başarıya imza atıyoruz. Şanlıurfa bölgesindeki müvekkillerimiz, Vergi Kanunu konusunda uzman ekibimizin yasal süreci uygun sürede ve etkin bir şekilde yöneterek başarı sağlayacağından emin olabilir. 

Vergi herkesin vatandaşlık görevi olarak bilinir ve bu tür ödemelerin yapılmaması ya da vergi ödeme yükümlülüğündeki usulsüzlükler sonucu vergi hukuku kapsamında pek çok farklı yaptırım söz konusu olur.

Vergi hukukuna göre ağırlaştırılmış yaptırımları hafifletmek amacıyla alanında uzman vergi hukuku avukatından destek almak önemlidir. Devletin birey üzerindeki haklarını ve yaptırım gücünü açıkça ortaya koyan vergi hukukunda sizin avantajınıza olan detaylar hakkında sizi bilgilendiren deneyimli bir vergi hukuku uzmanı avukata ihtiyaç duyarsınız.

Bu sayede bu süreçte ne yapmanız gerektiği konusunda sizi mükemmel şekilde yönlendiren Vergi hukukuna bakan avukatlar arasından vergi avukatına sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bünyemizde yer alan vergi hukuku avukatı İstanbul’da ve şehir dışında size profesyonel açıdan yardımcı olur. En çok aranan vergi hukuku hukuk bürosu olarak her zaman yanınızdayız. Vergi alanının yanı sıra ticaret hukuku gibi özel alanlarda da konusunda uzman avukatlarımızdan destek alabilirsiniz.

Ceza Avukatı

Herhangi bir nedenle ceza avukatına ihtiyacınız olduğunda öncelikle ülkemizde yasal olarak branşlaşma sisteminin olmadığını bilmeniz gerekir. Bu da hukuk eğitimi alan herhangi bir avukatın ceza hukuku davalarına bakabileceği anlamına gelir. Ceza ya da ağır ceza avukatı aradığınız zaman alanında deneyim sahibi olan ve işleyiş konusunda uzmanlaşan bir ceza avukatından destek almak gerekir. 

Ceza Avukatı olarak bilinen ve tavsiye edilen bir ağır ceza avukatının yönlendirmesi sayesinde müvekkilin hukuki hakları savunulur ve hassas durumlarda en doğru adımlar atılarak istenen sonuçlar elde edilir. Bu tür davalar doğrudan kişinin özgürlüğünü etkileyen konuları kapsadığı için profesyonel destek alınması önemlidir. Siz de bir ceza avukatına ihtiyaç duyuyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve hem ağır ceza avukatı ücreti hem de ceza avukatı ücreti konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Contract
Smiling Handshake

Boşanma ve Nafaka Davaları

Boşanma davalarının her geçen gün artış göstermesiyle birlikte boşanma avukatı arayışı söz konusu olur. Boşanmaya karar veren çiftlerin kafasında ister istemez “Boşanma avukatı tutmam gerekir mi, boşanma avukatı ücretleri 2020 yılı için nedir, boşanma avukatı ücretleri 2021 yılında ne kadar olur, boşanma avukatı arıyorum ama boşanma avukatı nasıl bulunur?” gibi sorular ortaya çıkar.

Öncelikle Türkiye hukuk sisteminde her avukatın isterse boşanma davasına bakabileceği bilinmelidir. Günümüzde avukatların herhangi bir davaya bakıp bakamayacağına dair herhangi bir sınırlama yoktur. Bununla birlikte avukatlar belirli alanlarda deneyim ve uzmanlık edinerek çok daha profesyonel bir destek sunar. Bu nedenle İstanbul boşanma avukatı tavsiye arıyorsanız öncelikle bu alanda uzmanlık edinen kişilere başvurmanız önemlidir.

Örneğin; Miras hukuku konusunda deneyimli olan ve adından sıklıkla bahsettiren bir avukat, bu zamana kadar herhangi bir anlaşmalı boşanma davası ya da çekişmeli boşanma davasına bakmadıysa istenen çözümleri size sunamayabilir. Üstün kalitede güvenilir hizmet için bizden destek alabilir ve boşanma avukatına sahip olmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Sigorta Hukuku Avukatı

Sigorta sözleşmeleri kapsamında ortaya çıkan ihtilaflara yönelik profesyonel hukuki destek veren Şanlıurfa sigorta hukuku avukatı; yaralanma, trafik kazası, maddi hasarlı ölüm gibi durumlarda oluşan hem maddi hem de manevi zararların tazmini için danışanlarına yardımcı olur. Siz de sigorta konusunda uzman avukat olan bir hukuki temsilciden destek alarak ister hukuki danışmanlık ister dava avukatlığı hizmeti alabilirsiniz.

Sigortacılık hizmetlerinin yaygınlaşmasıyla birlikte sigorta avukatına olan ihtiyaç artış göstermiştir ve sigorta konusunda uzman avukat ne iş yapar, sigorta avukatı nasıl olunur gibi sorular boy göstermeye başlamıştır. İstediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek sigorta hukuku avukatına sahip olma fırsatını değerlendirebilirsiniz. Sigorta özellikle de tazminat davası konularında önemli bir unsur olmaktadır. Sigorta sözleşmelerin karmaşık ve kapsamlı yapısı bu alanda uzmanlığı ön koşul haline getirir.

Insurance Agent
Hakkında: Faaliyet Alanları
bottom of page